Kargo, İade ve Değişim

 

 

SİPARİŞİM BANA NE ZAMAN ULAŞIR? 

Stoğumuzda hazır bulunan ürünler, kredi kartı veya havale ödemesi saat 16:00’a kadar gerçekleşen (provizyon onay saati esas alınır) alımlarda ertesi gün kargolanır.

Siparişileriniz Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta kargo firmalarının ulaşabildiği her adrese gönderilir.

Hava koşulları ve coğrafi nedenlerden dolayı süre uzaması kargo şirketinin sorumluluğundadır. Siparişini verdiğiniz ürünlerin stoklarda olmaması durumunda sizlere telefonla bilgi verilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılamamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınacaktır. Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sorunu [email protected] adresini kullanarak bizlere aktarabilirsiniz.

Sevk gününden sonra 600km altındaki lokasyonlara 2 iş günü, 600km üstündeki lokasyonlara 3-4 iş gününde siparişiniz teslim edilmektedir.

 

 

 

İADE VE DEĞİŞİM

Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak 28 Kasım 2013 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince çabuk bozulabilecek ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Siparişinizle ilgili sizi rahatsız eden herhangi bir durumda bize [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Almış olduğunuz ürün, kusurlu ya da yanlış bir ürün ise; ürünün ambalajını açmadan, ürünü tahrip etmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren onbeş (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp, kargo firmasına tutanak tutturunuz. Ürünü teslim aldığınız takdirde kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

 

Ürünlerin iadesinde kargo ücreti göndericiye aittir. İade etmek etmek istediğiniz ürünün tüm fatura nüshaları ile birlikte kargoda zarar gelmeyecek şekilde paketleyip bize gönderebilirsiniz. İade ürün bedeli, ürünler elimize ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR